Czy pasjonują Cię genialne filmy i zapierające dech w piersiach materiały reklamowe?

To Twoja nowa praca jako: Projektant mediów i specjalista od kamery

Produkcja filmów, montaż wideo, projektowanie mediów i wiele więcej.

Na pierwszy rzut oka

Naprawdę fajny zespół

biznes rodzinny

Beginn

tak szybko, jak to możliwe

Obszar biznesowy

Marketing

Typ kontraktu

Pełnoetatowy

Standort

Flensburg

czas pracy

40 godzin/tydzień

Spojrzenie za kulisy. Poznać nas:

Twoje zadania

Jako projektant mediów obrazu i dźwięku koncentrujesz się na postprodukcji sesji zdjęciowych i wideo. Jako osoba wszechstronna w dziedzinie technologii cyfrowych możesz nawet mieć doświadczenie w projektowaniu mediów drukowanych i wzbogacić nasz zespół swoją kreatywnością i wyczuciem atrakcyjnych materiałów reklamowych.

Twoje codzienne zadania obejmują:

  • Edycja filmów i zdjęć dla różnych mediów i różnych grup docelowych za pomocą Adobe Premiere Pro, Photoshop itp.
  • Projektowanie atrakcyjnych i nowoczesnych materiałów reklamowych

Twój profil

  • Jesteś kreatywny i masz poczucie estetyki
  • Masz dobrą wiedzę techniczną i potrafisz szybko zapoznać się z nowymi tematami
  • Bez obaw możesz posługiwać się sprzętem fotograficznym i popularnymi programami do edycji z Adobe Creative Cloud
  • Chcesz współpracować z zespołem, aby rozwijać nasz marketing i myśleć nieszablonowo
  • Masz dobry język i ekspresję po niemiecku
  • Idealnie byłoby, gdybyś miał doświadczenie w różnych obszarach projektowania mediów
  • Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu. Dla Ciebie praca zespołowa nie jest tylko pustym frazesem!

korzyści

Płaskie hierarchie

Dobry trening

Atrakcyjne wynagrodzenie

Wkład pomysłów

Dynamiczny zespół

Wspaniała atmosfera

Miesięczny

Gutscheinkarte

Świetne imprezy firmowe

Planowana reprezentacja

Przyjazny rodzinie

Dodatkowe informacje

Twój obszar zastosowania

  • Od pierwszego dnia jesteś w pełni zaangażowany i będziesz szkolony przez swoich kolegów. Wiemy dokładnie, czego potrzebujemy, dlatego opracowaliśmy dokładne wymagania i plan wdrożenia. Czy jesteś zmęczony często stresującą codziennością agencji? Dla nas liczą się Twoje własne projekty!

O Dahlgaardzie

  • Sprawiamy, że świat pracy jest bezpieczniejszy, łatwiejszy i zdrowszy. Wyposażając firmy w odpowiedni sprzęt i niezbędny serwis, mogą one wykonywać swoją pracę ergonomicznie i wydajnie aż do późnej starości. Jeśli nasi klienci działają sprawnie, oznacza to, że zrobiliśmy wszystko dobrze.

APLIKOWAĆ DO:

Max_Dahlgaard_Dahlgaard_und_Co_GmbH

MAX DAHLGAARD

  • Telefon: 0461 / 957 11 11
  • E-mail: akademie@dahlgaard.de

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza online lub wyślij swoją aplikację bezpośrednio e-mailem, w formie cyfrowej, na adres akademie@dahlgaard.de. Twoja aplikacja może być kreatywna i indywidualna. Powiedz nam więc w zwięzłym liście motywacyjnym, dlaczego dokładnie do nas pasujesz. Chętnie otrzymamy również kilka próbek naszej pracy, jednak prosimy pamiętać, że załącznik w wiadomości e-mail nie powinien przekraczać 5 MB.

Czekamy na Twoją aplikację.

Odkryj nas w mediach społecznościowych